Dodatki do fotolustra - słupki i czerwony dywan

Praktycznie każda firma oferująca wynajem fotolustra urozmaica swoją ofertę dodatkami. Jednym z dodatków są złote „hotelowe” słupki oraz czerwony dywan.

Analizujemy dziś potrzebę oraz możliwości stosowania tego dodatku. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie czy słupki i czerwony dywan to dodatek niezbędny czy jednak „must have”.

Plusy

Dzięki dodaniu do wynajmu słupków i czerwonego dywanu cały zestaw prezentuje się z pewnością bardziej ekskluzywnie. Złote lub srebrne, błyszczące słupki i krwisto czerwony dywan sprawiają, że goście korzystający z fotolustra czują się niczym gwiazdy w Hollywood.

Minusy

Niestety dodanie słupków oraz czerwonego dywanu sprawia, że do rozłożenia całego zestawu wraz z tłem potrzebujemy więcej miejsca. Musimy zwrócić uwagę na to, że w trakcie zabawy z fotolustrem, słupki mogą bardziej szkodzić w swobodnym pozowaniu niż pomagać. Kolejną rzeczą, która może zniechęcić do tego dodatku to cena. Zwykle ta opcja jest płatna i kosztuje około 100 zł, w zależności od firmy oferującej usługę. Co więcej, nawet jeśli niektóre firmy proponują ten dodatek gratis, to jego cena ukryta jest w całkowitej cenie za usługę.

Podsumowując

Jeśli macie Państwo wystarczającą ilość miejsca na sali i możecie pozwolić sobie na dodatkowy koszt to słupki i czerwony dywan z pewnością będą dobrym pomysłem. Jeśli natomiast miejsce do rozłożenia fotolustra jest ograniczonoe, lepiej zrezygnować z tego dodatku.

map-image

Zapraszamy na nasz cennik w celu zapoznania się z aktualnymi cenamu wynajmu w takafota.pl

   
Kliknij i zadzwoń