Często otrzymujemy pytania, czy Państwa fotolustro może być też wykorzystane na uroczystości dla dzieci lub z udziałem dzieci.

Oczywiście odpowiedź jest jak najbardziej pozytywna. Magiczne lustro (nowy rodzaj fotobudki) idealnie nadaje się do umilenia czasu najmłodszym. Oczywiście należy liczyć się z odpowiednią konfiguracją urządzenia ale o tym później.

Czy potrzebny jest podest dla dzieci?

Magiczne Lustro dla dzieci, można ustawić na dwa sposoby:

  • można skierować obiektyw aparatu maksymalnie w dół. Przy tym rozwiązaniu musimy liczyć się z tym, że po pierwsze: ujęcia będą robione delikatnie „z góry” a dodatkowo dorośli chcący zrobić sobie zdjęcie z dziećmi będą musieli kucać aby zmieścić się w kadrze.

  • można wykorzystać podest. To rozwiązanie wydaje się bardziej praktyczne, gdyż aparat będzie w naturalnej pozycji, czyli zdjęcia nie będą robione z góry, poza tym dorosły zawsze może dołączyć się do dzieci stojących na podeści (stanąć obok lub za dziećmi) i spokojnie zmieści się w kadrze.

Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Pierwsze nie wymaga dodatkowych podestów jednak na wydrukach widać, że zdjęcia są robione z góry. Drugie rozwiązanie pozwala na wykonywanie zdjęć w naturalnej pozycji obiektywu jednak wymaga przewożenia dodatkowego bagażu jakim jest podest.

map-image

Na jakie imprezy dziecięce warto zamówić fotolustro?

Wszystko zależy od wyobraźni i od pomysłu organizatora uroczystości. Nasze Magiczne Lustro gościło do tej pory na urodzinach dzieci w wieku od 5 do 10 lat, byliśmy także na I Komunii Świętej oraz na imprezach w Szkołach Podstawowych.
Nie ograniczamy się i staramy dopasować naszą ofertę do wszystkich.

Jeśli zastanawiasz się jaką atrakcję zafundować dzieciom, pomyśl o Magicznym Lustrze.

   
Kliknij i zadzwoń