Magiczne fotolustro - Poznań

Magiczne Lustro zwane również Fotolustrem lub Selfie Mirror to absolutna nowość na polskim rynku. W odróżnieniu od zwykłych fotobudek oferowanych nie tylko w Poznaniu, które swoją popularność zyskały już dawno temu, fotolustro dopiero zaczyna pojawiać się na polskich uroczystościach m.in. weselach, urodzinach, komuniach a także imprezach firmowych.

Czym różni się magiczne lustro od fotobudki?

Główną rzeczą, która odróżnia te dwa urządzenia, jest wykorzystanie - w przypadku Magicznego Lustra - animacji wyświetlanych na ekranie, oraz możliwość przeglądania się w lustrze, jak podczas robienia sobie standardowego selfie smartfonem.
Nie dość, że Fotolustro zachęca gości do robienia sobie zdjęć poprzez wyświetlanie ciekawych animacji na ekranie, to dodatkowo, do pozowania zaprasza i zachęca miły głos lektora.

map-image

Dodatki do fotolustra

Zabawa z naszym Magicznym Lustrem nie byłaby tak ciekawa, gdyby nie szereg dodatków, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Aby w pełni wykorzystać potencjał fotolustra oddajemy do Państwa dyspozycji dużą ilość różnych foto-gadżetów a także tło fotograficzne, które sprawia, że zdjęcia wykonane przez naszą fotobudkę-lustro prezentują się wyśmienicie. Idealnym dodatkiem są również złote słupki hotelowe oraz czerwony dywan dodające urządzeniu ekskluzywności i klasy.

Fotogadżety

Tło do fotolustra

Słupki i czerwony dywan

   
Kliknij i zadzwoń